10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA ETKİNLİĞİ

Değerli Dostlar, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 84. Yılında Ataşehir Beledivesi ve Vakfımızın ortak düzenlediği etkinlikle andık.

Etkinliğimiz sunucumuz Sidenur Töre’nin Vakfımız Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Ali Haydar Karaçam’ı kürsüye davet etmesi ile başladı, Vakıf başkanımız’ın konuşmasından sonra Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı  Sn. Sadık Kayhan kürsüye davet edildi. Devamında sunumunu yapmak üzere İnönü Üniversitesi Karaciğer Enstitüsü Müdürü, Arguvanın özel bir değeri olan Sn. Prof. Dr. Sezai Yılmaz hocamız kürsüye davet edildi, Atatürk’ün hastalığı ile ilgili sunumu büyük bir dikkatle salonu dolduran konuklarımız tarafından dinlendi. Şimdiye kadar bilmediğimiz ve birçok bilgiyi Sn. Sezai Yılmaz hocamızın sunumundan öğrenme fırsatı bulduk. Hocamızın sunumundan sonra çiçek ve plaket taktimi için Vakıf Başkanımız Sn. Ali Haydar Karaçam, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcımız Sn. Sadık Kayhan, Arguvan Belediye Başkanımız Sn. Mehmet Kızıldaş, Türkiye Diyabet Vakfı Başkanı Sn. Prof. Dr.Temel Yılmaz ve Yeditepe Üniversite Hastanesi Başhekimi Sn. Prof. Dr. Aynur Eren Topkaya  sahneye davet edildiler.

Devamında Atatürk’ün sevdiği şarkıları seslendirmek üzere değerli sanatçımız Dilek Türkan ve orkestrası sahne aldılar.

Dinletiden sonra değerli sanatçımıza Vakıf Başkanımız ve Belediye Başkan Yardımcımız tarafından çiçek takdim edildi.

Bu etkinliğimizin gerçekleştirilmesi için vakit ayırıp Malatya’dan İstanbul’a gelen Sn. Prof. Dr. Sezai Yılmaz Hocamıza, Etkinliğin gerçekleşmesi için her türlü desteği veren, aynı zamanda her zaman vakfımıza destek olan  Ataşehir belediye başkanımız Sn. Battal İlgezdi’ye, yine her zaman yanımızda olup desteğini esirgemeyen Ataşehir belediye başkan yardımcımız Sn. Sadık Kayhan’a, her zaman desteği ile bize güç veren Arguvan belediye başkanımız Sn. Mehmet Kızıldaş’a, her zaman vakfımıza destek olan değerli dostumuz, Arguvanspor As başkanı ve İTO Meclis üyesi Sn. Ali Kılıç’a, Türkiye Diyabet Vakfı başkanı Sn. Temel Yılmaz’a, emekli Yargıtay üyesi değerli dostumuz Sn. Ali Özçelik’e, Ataşehir belediyesi meclis üyelerine, etkinliğin organizasyonunu yapan, destek sağlayan Ataşehir belediyesi Kültür ve Sanat Müdürümüz Sn. Volkan Aslan ve çalışma arkadaşlarına, Ataşehir belediyesi Çevre Müdürümüz Sn. Ayten Kartal’a, CHP Çekmeköy İlçe başkanı Sn. Hüseyin Kızıldaş’a, Türk-Rus İşadamları Derneği başkanı Sn. Naki Karaaslan’a, Köy Dernek başkanlarımız ve yönetimlerine, Meslek Grupları başkanımız Sn. Abidin Özçelik’e, Yeditepe Üniversitesi Hastanesi başhekimi Sn. Prof. Dr. Aynur Eren Topkaya’ya, Önceki dönem vakıf başkanımız ve her zaman desteği ile yanımızda olan Sn. Hasan Aydın ve Fatma Aydın’a, Malatya Ataşehirliler Dernek başkanı Sn. İrfan Kiraz’a, Mustafa Saffet Kültür Merkezi yönetimi ve çalışama arkadaşlarına, değerli sanatçımız Sn. Dilek Türkan ve orkestrasına, Vakıf yönetim kurulu üyelerine ve katılan tüm konuklara teşekkür ederiz.

Previous Dostluk ve Dayanışma Gecesi

Vakıf Merkezi

Bilgilendirme

Bu site aracılığı ile toplanan tüm bilgiler KVKK kanunu ve ilişkili mevzuatlara uygun şekilde depolanmakta ve işlenmektedir. Bilgilendirme metnini incelemek için lütfen aşağıda yer alan butonu tıklayınız.

Coyright 2023 Rize Web Tasarımı. All rights reserved.