Dostluk ve Dayanışma Gecesi

Değerli Dostlar,

 Vakfımızın 05 Kasım 2022 tarihinde düzenlediği dostluk ve dayanışma yemeğini siz kıymetli konuklarımızın katılımı ile coşkulu bir şekilde gerçekleştirdik.   

Pandemi kaynaklı iki yıldır yapamadığımız gecemiz sayesinde 2 yılın özlemini gidermiş, sizler ile yüz yüze ve can cana sohbetler yapabilmenin imkanını yakalamış olduk.

Bugün ülkemizde yaşam koşullarının zorluğu, hukuksuzluklar, temel demokratik hakların kullanılamadığı, mesleklerin değersizleştirildiği, bilginin, bilimin göz ardı edildiği bir ortamda eğitimin, eğitilmiş kültürüne ve Cumhuriyet değerlerine sahip çıkan gençler yetiştirmenin önemi daha çok ortaya çıkmaktadır. Bunun farkında olan dostlarımız yaptıkları burs bağışları ile bunu sağlamak için bizlere büyük destek sağlamışlardır. Kendilerine Vakıf Yönetim Kurulu adına şükranlarımızı sunuyoruz.

Dostluk ve dayanışma gecemizde bize destek olan ve bizleri yalnız bırakmayan;

Arguvan Belediye Başkanımız Sn. Mehmet Kızıldaş’a Ataşehir Belediye Başkan yardımcımız Sn. Sadık Kayhan’a, Sol Parti İl Başkanı Sn. Deniz Demirdöğen’e, Arguvan Spor As Başkanımız Sn. Ali Kılıç’a, Kurucu başkanımız ve bizi kırmayarak gecede bağış yapılması için gayret sarfeden Sn.Hasan Aydın’a,Avcılar Belediyesi Meclis Üyesi Sn. Erol Şahin’e, Şişli Belediyesi Meclis Üyesi Sn. Ümit Güven’e CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Sn. Nurettin Aydın’a, , Deva Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Sn. Nur Altınok’a, CHP Ataşehir İlçe başkanı Sn. Celal Yalçın’a, CHP Çekmeköy İlçe başkanı Sn. Hüseyin Kızıldaş’a, Sol Parti Ataşehir İlçe başkanı Sn. Mehmet Demir’e,  Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şube Başkanı Sn. İbrahim Tataroğlu’na, yönetim kurulu üyesi Aydan Adanır’a, MMO İstanbul Ümraniye temsilcilik başkanı Sn. Erkan Özbakır’a, CHP Genel Başkan baş danışmanı Sn. Fatma Köse’ye, Atmani Vakfı başkanı Sn. Abdulgaffur Gümüş ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Pir Sultan Abdal Derneği Kadıköy Şube başkanı Sn. İbrahim Karakaya ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Doğanşehir Eğitim ve Kültür Vakfı başkanı Sn.Muammer Şahin ve Yönetim Kurulu Üyelerine , Türk- Rus işadamları derneği başkanı Sn. Naki Karaaslan’a, Köy dernek başkanlarımıza ve Yönetim Kurulu üyelerine, Arguvan meslek grupları başkanı Sn. Abidin Özçelik’e, Yazdığı kitabın tüm gelirini burs olarak vakfımıza bağışlayan Sn. Mehmet Koçdağ’a, İnönü mahallesi Muhtarımız Sn. Songül Ercan Tulunay’a, İçerenköy Mahallesi Muhtarımız Sn. Sırma Doğru’ya,  Yön Radyo Genel Yayın Yönetmeni Özhan Emiroğlu’na, Cem Medya Grup başkanı Sn. Mustafa Çim’e, Program yapımcısı, Sanatçı ve Psikolog  Sn. Ali Rıza Erdoğan’a, Gazeteci Sn. İsmail Özmeral’a, Gazeteci- Belgeselci Ali Ekber Karaçam’a, , Gazeteci ve fotoğraf çekimi yapan dostumuz Sn. Kadir İncesu’ya, fotoğraf çekimi yapan dostumuz Sn. Azmi Tulunay’a, Gecemize katılan değerli sanatçı dostlarımız Sn. Cengiz Özkan’a, Sn. SaSa Serap’a, Sn. Özlem Büyük’e, Sn. Doç. Dr. Deniz Güneş’e, Sn. Erkan Çanakçı’ya, Sn. Sude Dilan Yalçın’a ve orkestralarına, sunucumuz Sn. Başak İkiz’e, gecemizde yanımızda olarak destek sunan yöre sanatçılarımız Sn .Cengiz Fidan’a, Heykeltraş Sn. Hüseyin Suna’ya,  Sn.Erkan Genç’e, Gecemizin organizasyonunda gönüllü görev alan öğrencilerimize,

Çiçek, mesaj göndererek başarı dileyen;  Milletvekilimiz ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Sn. Gamze Akkuş  İlgezdi’ye,  Milletvekilimiz ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Sn. Onursal Adıgüzel’e, Milletvekilimiz Sn. Murat Emir’e, Milletvekilimiz Sn. Ali Kenanoğlu’na, Ataşehir belediye başkanımız Sn. Battal İlgezdi’ye, Kadıköy belediye başkanımız Sn. Şerdil Dara Odabaşı’na, Kadıköy belediye başkan yardımcımız Sn. Fahrettin Kayhan’a, burs desteği veren tüm dostlarımıza, geceye katılan dostlarımıza teşekkürü borç biliriz.

Previous VAKIF MERKEZİNDE BİR ARAYA GELDİK

Vakıf Merkezi

Bilgilendirme

Bu site aracılığı ile toplanan tüm bilgiler KVKK kanunu ve ilişkili mevzuatlara uygun şekilde depolanmakta ve işlenmektedir. Bilgilendirme metnini incelemek için lütfen aşağıda yer alan butonu tıklayınız.

Coyright 2023 Rize Web Tasarımı. All rights reserved.