DERNEK BAŞKAN VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLE YAPILAN TOPLANTI

03.12.2023 Pazar günü Dernek Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile yaptığımız kahvaltılı toplantıya Arguvan Belediye Başkanımız Mehmet Kızıldaş, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcımız Sadık Kayhan, Avcılar Belediye Başkan Yardımcılarımız Zeynel Suna ve Erol Şahin, Beşiktaş İlçe Meclis Başkan Vekilimiz Soner Karakuş, Sarıyer Belediyesi Meclis Üyemiz Ayhan Gedik, Arguvan Spor As Başkanımız ve İTO Meclis Üyemiz Ali Kılıç, ATAMAD Başkanımız Necati Bozkurt, Pirsultan Abdal Kadıköy Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri katıldılar.

Vakfın ve derneklerin faaliyetleri, Vakfın İstanbulda ve Arguvanda eğitime yaptığı katkılar Vakıf Başkanımız Ali Haydar Karaçam tarafından anlatıldı.

Devamında Arguvan Belediye Başkanımız Mehmet Kızıldaş belediyemizde yaptığı yatırımlar, gelişmeler ve yapılacak projeler ile ilgili bilgiler vererek yaklaşan belediye seçimlerinde aday olmak için CHP den aday adaylığı yaptığı bilgisini paylaştı. Devamında söz alan toplantıya katılan dernek başkanları (Arguvan Merkez, Alhasuşağı, Ballıca, Çayırlı, Şotik, Çavuş, Gökağaç, Göçeruşağı, Koyuncu, Kömürlük, Narmikan, Yoncalı, Kesirik) ve dostlarımız Arguvandaki yatırımlardan memnun olduklarını, bu yatırımların korunması ve yeni projelerin yapılmasını istediklerini belirterek belediye başkanına teşekkür ettiler.

Previous ALEVİ DERNEKLER FEDARASYONU DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİLER

Leave Your Comment

Vakıf Merkezi

Bilgilendirme

Bu site aracılığı ile toplanan tüm bilgiler KVKK kanunu ve ilişkili mevzuatlara uygun şekilde depolanmakta ve işlenmektedir. Bilgilendirme metnini incelemek için lütfen aşağıda yer alan butonu tıklayınız.

Coyright 2023 Rize Web Tasarımı. All rights reserved.