Dostluk ve Dayanışma Gecemiz’ bu yıl 12 Kasım 2016 Cumartesi günü akşamı Ümraniye Salon Princess’de yapılacaktır.

Her Yıl düzenlediğimiz ‘Dostluk ve Dayanışma Gecemiz’ bu yıl 12 Kasım 2016 Cumartesi günü akşamı Ümraniye Salon Princess’de yapılacaktır.
Gecemizin asıl amacı eğitim burslarını devam ettirmek ve arttırmak olacaktır. Eğitimin, bir ülkenin geleceği olduğunu ve eğitime önem veren toplumların her alanda ilerlediğini görüyoruz. Geri kalmamak ve gelişen dünyaya ayak uydurmak, toplum sorunlarına duyarlı, haksızlıklara, eşitsizliklere başkaldıran ve bunları gidermek için çalışan bir nesil ancak insan odaklı bir eğitim ile olanaklıdır.
Bugün alt üst edilen bir eğitim sisteminde sorgulamayan, din eksenli bir yapı oluşturulmaya çalışmak uğruna hiçbir altyapısı olmadan (pedagojik, fiziki vs) çocuklarımızı okullara doldurmaya çalışan bir zihniyete karşı durmak ve demokrat, ilerici ülkemize faydalı gençlerimizi desteklemek zorundayız.
Bunun için duyarlı dostlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Tüm duyarlı hemşehrilerimizi, başarılı, demokrat ihtiyacı olan üniversiteli gençlerimizi desteklemeye çağırıyoruz.
Yer: Salon Princess (Büyük Salon)
Tarih : 12 Kasım 2016 Cumartesi Saat 19.00
Adres: Mithat PaşaCad. No.102 Princess Plaza
Kat : 7 (Armağanevler Durağı)
Ümraniye / İstanbul
Tel: 0216 461 27 85 – 461 27 86
Previous

Vakıf Merkezi

Bilgilendirme

Bu site aracılığı ile toplanan tüm bilgiler KVKK kanunu ve ilişkili mevzuatlara uygun şekilde depolanmakta ve işlenmektedir. Bilgilendirme metnini incelemek için lütfen aşağıda yer alan butonu tıklayınız.

Coyright 2023 Rize Web Tasarımı. All rights reserved.