ARGUVANLI SANATÇI DOSTLARIMIZLA YENİDEN BİR ARAYA GELDİK

Arguvanlı yazar, şair, gazeteci, ressam, heykeltıraş, ozan , söz yazarı ve yorumcu dostlarımız ile 26.11.2014 tarihinde saat 18:00-21:00 arasında Vakıf merkezinde tekrar bir araya geldik. Katılım sunan sanatçı dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Toplantıya başlamadan önce sanatçı dostlarımıza ikramlarımız sunuldu.
Vakıf başkanımız Hasan Aydın tüm konuklarımıza hoş geldiniz diyerek toplantıyı başlattı.Aydın konuşmasında “yapılan ilk toplantı gündemsiz ve sohbet havasında geçmişti, şimdi hazırlıklarımızı karşılıklı olarak yaptık ve artık neleri yapabiliriz daha net” dedi ve sözü sanatçı dostlara bıraktı.
Sanatçı dostlarımız ile yapılan görüşmeler sonucunda “Ses Sanatçı Komisyonu” ve “Kültür Edebiyat Komisyonu” oluşturuldu. Sanatçılarımız kendi ilgi alanlarında her türlü katkıyı sunacaklarını belirttiler.
Aramızda olan sanatçı dostlarımıza ve iyi dileklerini iletip aramızda bulunamayan tüm sanatçı dostlarımıza teşekkür ederiz.

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

Previous Töre, taciz, şiddet, eşitsizlik ve yoksulluğa hayır demek için bir araya geldik

Vakıf Merkezi

Bilgilendirme

Bu site aracılığı ile toplanan tüm bilgiler KVKK kanunu ve ilişkili mevzuatlara uygun şekilde depolanmakta ve işlenmektedir. Bilgilendirme metnini incelemek için lütfen aşağıda yer alan butonu tıklayınız.

Coyright 2023 Rize Web Tasarımı. All rights reserved.