BELEDİYEMİZİN YENİ HİZMET BİNASININ AÇILIŞI YAPILDI


 
 
 
 
 
 
 
Belediye Başkanımız Mehmet Kızıldaş’ ın daveti üzerine Vakıf Başkanımız Hasan Aydın, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mehmet Ali Parlak, Abbas Genç , Erol Çakmak , Muharrem Korkmaz ve Denetim Kurulu Üyemiz Hacı Yusuf Mola Arguvan Belediye yeni bina açılışı için 21 Mayıs 2014 tarihinde bir ziyaret gerçekleştirdiler.
Arguvan’da yıllar önce temeli atılan hizmet binası nihayet hizmete açıldı. Yapılan törene Arguvan Kaymakamı Zafer Oktay ve tüm Daire Başkanları, Müdürler, Hekimhan Belediye Başkanı Ali Seydi Millioğlu, CHP İl Başkanı Enver Kiraz, Kadın Kolları Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Arguvan Vakfı Başkanı Hasan Aydın, Yönetim Kurulu Üyeleri, Köy Dernek Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Tören sunuculuğunu Başkan yardımcısı Kanber  Yıldırım’ın yaptığı açılış töreninde konuşan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş binanın bu güne kadar ki serüvenini anlatarak konukları selamladı. Kızıldaş özetle” 1991 yılında merhum belediye başkanlarımızdan Hüseyin Orhan tarafından temeli atılan hizmet binamızın, temel atma harcı da, yine eski genel başkanlarımızdan Erdal İnönü tarafından konulmuştu. İkisini de rahmetle anıyor emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.1991 yılından bu yana kaba inşaatı ile duran binamız, geçen dönem belediye başkanımız Hüseyin Taştan tarafından önemli ölçüde tamamlanarak hazır hale getirilmişti. Biz görevi devraldıktan sonra kalan eksikliklerini de tamamlayarak bugün hizmete açıyoruz. Acı bir hüzünle yitirdiğimiz Hüseyin Taştan’ a da huzurlarınızda teşekkür ediyor mekânı cennet olsun, ışıklar içinde yatsın diyoruz. ”diyerek çalışmalara hızla başladıklarını ifade etti. Kızıldaş çalışma anlayışlarına değinirken meclis üyelerini de yanına çağırarak ”Görevi devraldıktan sonra meclis üyesi arkadaşlarımızla beraber, seçim döneminde ne söylemişsek gerçekleştirmek için  aciliyet sırasına göre tüm gayretimizle çalışacağız.” Dedi
Açılış töreninde Kaymakam Zafer Oktay ve CHP İl Başkanı Enver Kiraz da birer konuşma yaparak Belediye Başkanı Kızıldaş’a ve ekibine teşekkür ederek başarılar dilediler.
Tören sonrası yaklaşık bin kişiye Abdal Musa Kültür ve Cem evinde yemek verildi.

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

Previous MALATYA'YA YAPTIĞI SOSYAL PROJELERİ İLE TANIDIĞIMIZ, DEĞERLİ HEMŞEHRİMİZ CHP MİLLETVEKİLİ FERİT MEVLÜT ASLANOĞLU VEFAT ETMİŞTİR

Vakıf Merkezi

Bilgilendirme

Bu site aracılığı ile toplanan tüm bilgiler KVKK kanunu ve ilişkili mevzuatlara uygun şekilde depolanmakta ve işlenmektedir. Bilgilendirme metnini incelemek için lütfen aşağıda yer alan butonu tıklayınız.

Coyright 2023 Rize Web Tasarımı. All rights reserved.