''8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ'' NÜ EMEKÇİ KADINLARIMIZIN KATILIMI İLE KUTLADIK


 
 
 
 
 
 
 
8 Mart dünya emekçi kadınlar günü kutlama etkinlikleri çerçevesinde Arguvan ve Köyleri Eğitim, Kültür Vakfımızda bir organizasyon yapılmıştır.Toplantının açılış konuşmasında Vakıf Başkanımız Hasan Aydın 8 martın önemine vurgu yaparak tüm emekçi kadınları birlik, dayanışma ve örgütlü hareket etmeleri gerektiğini bildiren bir konuşma yapmıştır. Daha sonra Gizem Kubat’ın hazırladığı slayt gösterisi eşliğinde 8 mart emekçi kadınların mücadelelerini anlattığı bir konuşma yapmıştır. Ardından yine Vakıf yönetim kurulu üyemiz Dilek Kılıç’ın hazırlamış olduğu görsel bir anlatımla 8 Mart emekçi kadınların örgütlü olunca neler yapabileceklerini konu alan bir sunum gerçekleştirmiştir. Toplantıya katılan kadınların coşku ve dikkatle dinledikleri konuşmalardan sonra halk müziği sanatçıları Yıldız Doğan, Cengiz Fidan ve Mustafa Eroğlu sahne alarak mini bir konser vermişlerdir. Sanatçılarımıza eşlik eden kadınlarımız coşkulu bir şekilde halaylar çekerek Dünya emekçi kadınlar gününü kutlamışlardır. Etkinlik sonrası katılan kadınlarımıza kırmızı karanfiller ve küçük bir hediye verilerek uğurlanmışlardır. 
Katılan dernek Başkan ve Eşlerine, Sanatçılarımıza, Emekçi Kadınlarımıza, konuklarımıza, programı hazırlayarak ikramları ve güzel organizasyonlarından dolayı Vakfımızın Kadın ve Gençlik komisyonlarına şükranlarımızı sunuyoruz.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

Previous 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ

Vakıf Merkezi

Bilgilendirme

Bu site aracılığı ile toplanan tüm bilgiler KVKK kanunu ve ilişkili mevzuatlara uygun şekilde depolanmakta ve işlenmektedir. Bilgilendirme metnini incelemek için lütfen aşağıda yer alan butonu tıklayınız.

Coyright 2023 Rize Web Tasarımı. All rights reserved.