KAHVALTILI TOPLANTI YAPTIK

     Kurucularımız, burs katkısı sunan dostlarımız ve dernek başkanlarımız ve komisyon üyelerimizle  12. 06.2022 tarihinde Çavuşbaşı İnci Restaurantta kahvaltılı toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantı açılışını sunucumuz Hazal Eroğlu yaptı ve  Yönetim Kurulu Başkanımız Ali Haydar Karaçam’ı sahneye davet etti. Başkanımız yaptığı konuşmada etkinliklerden ve projelerden bahsederek konuklarımızın her zaman bizlerin yanında olmasından duyduğu memnuniyeti belirtti. 20.Geleneksel Arguvan Türküleri Ses Yarışmamıza ana sponsor olan ve her zaman destek sunan Ali Kılıç beye, bursiyerlerimize sağladığı katkılardan dolayı Rahşan Hepdurluk Karaaslaan’a, Arguvan’da yapılan’’ Kariyer Günleri ‘’etkinliğinde desteklerinden dolayı Arguvan Belediye başkanı Mehmet Kızıldaş’a  teşekkürlerini iletti. Devamında söz alan konuklar Vakıf yönetimine yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler ve önerilerini ilettiler.

     Bu toplantımıza katılan Ataşehir Belediye başkan yardımcısı Sayın  Semih Sadık Kayhan’a, CHP Çekmeköy İlçe başkanı Sayın Hüseyin Kızıldaş’a, Malatya Eğitim Vakfı Y.K. Üyesi Sayın Mehmet Koçdağ’a, İnönü  Mahallesi  Muhtarı Sayın Songül Ercan Tulunay’a, dernek başkan ve yönetimlerine, Meslek Grup başkanlarına, basın temsilcileri İsmail Özmeral, İsmail Navroz ve Himmet Kaya’ya, kurucularımıza, dostlarımıza teşekkür ederiz.

Previous Zican Göksu,Zerrin Korkmaz’la söyleşi & imza günü,Erkan Genç’le dinleti etkinliği düzenlendi.

Vakıf Merkezi

Bilgilendirme

Bu site aracılığı ile toplanan tüm bilgiler KVKK kanunu ve ilişkili mevzuatlara uygun şekilde depolanmakta ve işlenmektedir. Bilgilendirme metnini incelemek için lütfen aşağıda yer alan butonu tıklayınız.

Coyright 2023 Rize Web Tasarımı. All rights reserved.