TEŞEKKÜRLER

02 Şubat 2020

Sayın Kurucu üyelerimiz, Dernek Başkanlarımız ve Vakfımızın Olağan Genel Kurulunu onurlandıran dostlarımız. Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Sadık Semih KAYHAN. Avcılar Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Zeynel SUNA.
Vakfımızın 25. Kuruluş Yıl Dönümüne denk gelen olağan genel kurulumuzu yaptık. İlgi duyarak, önemseyip bir Pazar gününü genel kurul çalışmalarına ayıran kurucu üyelerimize, Dernek Başkanları ve yönetim kurulu üyelerine ve özel katılım sağlayan Arguvanlı dostlarımıza.
Bugüne dek sürekli ya da aralıklı birlikte çalıştığımız emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza.
Genel Kurulu yönetmek üzere oluşturulan Divan Kurulunun, gösterdiği özenle soruların sorulduğu yapıcı eleştiri ve önerilerin alındığı, baştan sona katılımcı duyarlı bir toplantı olmasına yönelik desteklerinden dolayı Divan Kuruluna.
Genel kurul çalışmalarına, söz alarak katılan katkı sunan arkadaşlarımıza, yarınları planlamamıza ışık tutacak söylemlerinden dolayı.
Yeni yönetimin oluşmasında çaba harcayan, katkısını esirgemeyen, yönetim kurulunda ve denetleme kurulunda görev alan tüm arkadaşlara, gösterdikleri özveri ve çalışma isteklerinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum.
Önümüzdeki çalışma döneminde, yeni etkin çalışmalar yaparak, vakfımız ile Arguvanlılar ve dostlarını daha iyi, daha verimli çalışmalar yapmayı hedeflediğimiz yönetime, desteğinizi esirgemeyeceğinize olan inancımızla Eğitim ve Kültür çalışmalarımızı sosyal etkinliklerle zenginleştirmek ve birliğimizi pekiştirmek için yönetim olarak en yüksek enerji ile çalışmalar yapacağımızı da bilmenizi isteriz. Güveninize layık olmak önceliğimiz olacaktır.
Saygılarımla.
Hasan AYDIN
Arguvan ve Köyleri Eğitim Kültür Vakfı Başkanı

Previous GENEL KURUL DAVET

Vakıf Merkezi

Bilgilendirme

Bu site aracılığı ile toplanan tüm bilgiler KVKK kanunu ve ilişkili mevzuatlara uygun şekilde depolanmakta ve işlenmektedir. Bilgilendirme metnini incelemek için lütfen aşağıda yer alan butonu tıklayınız.

Coyright 2023 Rize Web Tasarımı. All rights reserved.