T E Ş E K K Ü R L E R

Arguvan ve Köyleri Eğitim Kültür Vakfı 14. Olağan Genel Kurucular Kurulu toplantısını , kurucu üyelerimizin duyarlı davranışı ve coşkulu katılımı ile birinci gün gerçekleştirdik.
2016 ve 2017 yıllarını içeren Vakıf faaliyet raporunu sinevizyon gösterimi ile kurucular kuruluna sunduk. 13. dönem Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu çalışmalarını onaylayan Kurucular Kurulu’na gösterdikleri güven için ve 14. dönem  yeni Yönetim Kurulu , Denetim Kurulu’nu  onayladıkları için şükranlarımızı sunarız.
Ayrıca Olağan Genel Kurucular Kurulu Toplantımızda aramızda bulunan Kurucu üyelerimizden Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş’ a, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Sadık Semih Kayhan’a, Avcılar Belediye Başkan Yardımcısı Zeynel Suna’ya , Arguvan Belediye Başkan Yardımcısı Kanber Yıldırım’a, Çekmeköy İlçe Başkanı Hüseyin Kızıldaş’ a , tüm Arguvan Köy(Mahalle) Dernek Başkanlarına ,  STK temsilcilerine ve ilgi duyup katılan Arguvan’lı dostlarımıza teşekkür ediyoruz.
Tüm çabamız daha yaşanılır, daha seçkin olmasına özen gösterdiğimiz Arguvan için.
Saygılarımızla,
 
Hasan Aydın
Arguvan ve Köyleri Eğitim Kültür Vakfı Başkanı
 
 

Previous VAKFIMIZIN OLAĞAN GENEL KURUCULAR KURULU YAPILDI.

Vakıf Merkezi

Bilgilendirme

Bu site aracılığı ile toplanan tüm bilgiler KVKK kanunu ve ilişkili mevzuatlara uygun şekilde depolanmakta ve işlenmektedir. Bilgilendirme metnini incelemek için lütfen aşağıda yer alan butonu tıklayınız.

Coyright 2023 Rize Web Tasarımı. All rights reserved.