DOSTLUK DAYANIŞMA GECEMİZE MALATYA MİLLETVEKİLİMİZDEN ANLAMLI MESAJ

Türkiye’nin en çağdaş, en aydın,en demokrat insanlarını yetiştiren Arguvanlı değerli dostlarım, çok değerli kadınlarımız, sevgili gençler; Yoğun programlarım nedeniyle bugün aranızda bulunamıyorum..
Arguvan nüfusuyla toplumsal etkisi arasında ters orantı olan bir ilçemiz. Tüm dünyada tanınan Arguvan’ı bu noktaya getiren, nüfusu değil niteliği. Arguvan’ın hem Malatya’ya hem de tüm Türkiye’ye verdiği eşsiz değerler, kültürümüze ve sosyal yaşantımıza kattığı unutulmaz güzellikler…
Arguvan’ın gelişmesi, modernleşmesi ,kültürel ve sosyal bir çekim merkezi olabilmesi için ben de elimden gelen tüm çabayı gösteriyorum.Kardeş belediye projemiz kapsamında Arguvan’a daima pozitif ayrımcılık yapıyoruz. Bugüne kadar çok sayıda belediyemizden Arguvan’a değişik alanlarda katkılar sunduk. Belediyelerimizin katkıları aralıksız devam edecek.
Kimliğiyle, kültürüyle, tarihiyle, insanıyla başlı başına bir değer olan Arguvan’ın tüm sorunlarını bundan önce olduğu gibi bundan sonra da hem Meclis Kürsüsünde hem de değişik platformlarda gündeme getireceğimin ve bu sorunların çözümü için çaba göstereceğimin bilinmesini istiyorum.
Türkiye’nin en önemli sorunlarının başında gelen eğitim alanında Arguvan Vakfı’nın yaptığı çalışmaları takdirle izliyor, bu anlamda düzenlenen gecenin başarılı geçmesini diliyor,başta Vakıf yöneticilerimiz olmak üzere hepinizi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum…
Veli AĞBABA
CHP Genel Başkan Yardımcısı Malatya Milletvekili

Previous DOSTLUK VE DAYANIŞMA GECEMİZ 7 KASIM 2015 TARİHİNDE YAPILACAKTIR

Vakıf Merkezi

Bilgilendirme

Bu site aracılığı ile toplanan tüm bilgiler KVKK kanunu ve ilişkili mevzuatlara uygun şekilde depolanmakta ve işlenmektedir. Bilgilendirme metnini incelemek için lütfen aşağıda yer alan butonu tıklayınız.

Coyright 2023 Rize Web Tasarımı. All rights reserved.