VAKIF MERKEZİNDE ARGUVANLI MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI İLE BİR ARAYA GELDİK

22 Mart 2015 Pazar günü saat 14.00 de Vakıf merkezinde Arguvanlı Milletvekili Aday Adaylarıyla yoğun katılım ile bir araya geldik.Vakıf Başkanımız Hasan Aydın açılış konuşmasında ” Sevgili Arguvan dostları hoş geldiniz. Bugün burada Arguvanlı Milletvekili Aday Adaylarımızla bir araya gelmek için toplandık. Bize gelen bilgilere göre on Arguvanlı hemşehrimiz milletvekili aday adayı. Hepsine ayrı ayrı başarılar diliyoruz ” dedi ve konuşmaları için milletvekili aday adaylarına söz bıraktı.
Toplantıya katılan  Arguvanlı Milletvekili Aday Adaylarından Mehmet Karaaslan , Onursal Adıgüzel , İlkay Orhan ve Nimet Karabulut konuşmalarını yaptılar ve istek ve temennilerini sundular.
Aramızda olan ve yoğunluktan dolayı mazeret bildirerek aramızda bulunamayan Milletvekili aday adaylarımıza başarılar dileriz. 

 
 
 
 
 
 
HDP ADAY ADAYI
MEHMET KARAASLAN
 

 
 
 
 
 
 
 
CHP ADAY ADAYI
ONURSAL ADIGÜZEL
 

 
 
 
 
 
 
 
CHP ADAY ADAYI
İLKAY ORHAN
 

 
 
 
 
 
 
 
CHP ADAY ADAYI
NİMET KARABULUT
 

Previous DERNEKLER İLE ORTAK TOPLANTI 19.03.2015 TARİHİNDE VAKIF MERKEZİNDE YAPILDI

Vakıf Merkezi

Bilgilendirme

Bu site aracılığı ile toplanan tüm bilgiler KVKK kanunu ve ilişkili mevzuatlara uygun şekilde depolanmakta ve işlenmektedir. Bilgilendirme metnini incelemek için lütfen aşağıda yer alan butonu tıklayınız.

Coyright 2023 Rize Web Tasarımı. All rights reserved.