VAKIF YÖNETİMİ, KÖY DERNEK YÖNETİMLERİ İLE TOPLANDI


28 Ekim 2013 Pazartesi günü saat 20.00 da Vakıf merkezinde Dernek Başkanve Yönetim Kurulu Üyeleri ile ortak toplantı yapıldı.
Toplantı açılışı Vakıf başkanımız Mehmet Kızıldaş tarafından yapıldı. Vakfın yeri ile ilgili bilgilendirme yapıldıktan sonra Arguvan’da yaşanan ve Vakıf başkanımızın da Derneklerin önerisi ile aday adayı olduğu CHP Belediye Başkanlığı adaylığı sürecinde; Arguvan CHP üyeleri ile yapılan seçim sonunda birinci olarak adaylığının kesinleştiği bilgisi aktarıldı.  Bu süreç sonunda Derneklerin ve Arguvanlıların desteğine teşekkür eden Mehmet Kızıldaş, bundan sonra tüm Arguvanlıların, Arguvan için, Arguvan’ın gelişmesi için hep beraber gayret gösterilmesi gerekliliği üzerinde durdu.
Devamında söz alan Dernek başkanları Vakıf Başkanımızı tebrik ederek desteklerinin bundan sonra da devam ettiğini, Derneklerin kuruluşlarından bu yana Arguvan için çalıştıklarını ve bu çalışmaların artarak devam edeceğini belirttiler.
3 Kasım Pazar günü Kadıköy’de yapılacak olan ‘’EŞİT YURTTAŞLIK’’ mitingi ile ilgili bilgi verildi. Yapılan öneriler doğrultusunda Arguvan Vakfı pankartı altında miting’e katılınması yönünde karar verildi. Bu amaçla 3 Kasım Pazar günü saat 11.30’da Tepe Natilüs önünde buluşulup miting alanına gidilecektir.
30 Kasım 2013 Cumartesi akşamı yapılacak olan ve amacı eğitim burslarının devamı, arttırılması olan gecemiz ile ilgili bilgiler verilerek gece organizasyonu ile ilgili Derneklerin önerileri alındı.
Toplantya katılan tüm dernek başkan ve  yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.
Toplantıya Katılan Köy Dernekleri:
BOZAN KÖYÜ DERNEĞİ (MALATYA)
ARGUVAN MERKEZ DERNEĞİ
ASAR GECEKONDU DERNEĞİ
BALLICA DERNEĞİ
ÇAYIRLI DERNEĞİ
ÇOBANDERE DERNEĞİ
ÇAVUŞ DERNEĞİ
DOYDUM DERNEĞİ
ERMİŞLİ DERNEĞİ
EYMİR DERNEĞİ
KINIK DERNEĞİ
KONAKBAŞI DERNEĞİ
KOYUNCU DERNEĞİ
KURUTTAŞ DERNEĞİ
KUYUDERE DERNEĞİ
KÖMÜRLÜK DERNEĞİ
YAZIBAŞI DERNEĞİ
YAMAÇ DERNEĞİ
Ayrıca BELLİKLER, GÖÇERUŞAĞI, ÇAKMAK (SIĞIRCIUŞAĞI), YONCALI Dernek başkanları mazeret bildirip alınacak kararlara katılacaklarını ifade etmişlerdir.

Previous 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Vakıf Merkezi

Bilgilendirme

Bu site aracılığı ile toplanan tüm bilgiler KVKK kanunu ve ilişkili mevzuatlara uygun şekilde depolanmakta ve işlenmektedir. Bilgilendirme metnini incelemek için lütfen aşağıda yer alan butonu tıklayınız.

Coyright 2023 Rize Web Tasarımı. All rights reserved.