DOYDUM KÖY DERNEĞİ YENİ YERİNİN AÇILIŞI YAPILDI

 

 
 
 
 
 
 

 
 
Doydum Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneği Yönetimi; Ataşehir İçerenköy Mahallesi Küçükbakkalköy Yolu Sümbül Sokak No:6/1 deki yeni yerinin açılışını 30 Eylül 2012 Pazar günü saat 13.00 de geniş bir katılım ile açtı.
Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Yılmaz açılış’ta yaptığı konuşmada öncelikle konuklara ve köylülerine teşekkür etti. Bundan sonra hemşehrilerinin birarada oturabileceği, sohbet edecekleri ve yapacakları sosyal etkinlikler ile insanlarımızın birbirini daha iyi tanıyacağı, bilgi ve kültürlerini aktarabilecekleri, örgütlenmelerini genişletmek için bir yer’e kavuşmanın mutluluğunu hemşehrileri ile paylaşmanın onurunu yaşadığını belirtti. Devamında CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak ve Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi birer konuşma yaptılar.
Arguvan Vakfı Yönetim Kurulu, Dernek Yönetim Kurullarının da katıldığı açılış’da yöresel ikramlar için teşekkür ediyoruz. Doydum Köyü Derneği Başkanı Muammer Yılmaz’a, Yönetim Kurulu Üyelerine ve Köylülerine başarılar diliyoruz.

Previous 7 EKİM 2012 PAZAR GÜNÜ ANKARA'DA YAPILACAK MİTİNG KONUSUNDA DERNEKLER İLE ORTAK TOPLANTI YAPILACAKTIR

Vakıf Merkezi

Bilgilendirme

Bu site aracılığı ile toplanan tüm bilgiler KVKK kanunu ve ilişkili mevzuatlara uygun şekilde depolanmakta ve işlenmektedir. Bilgilendirme metnini incelemek için lütfen aşağıda yer alan butonu tıklayınız.

Coyright 2023 Rize Web Tasarımı. All rights reserved.