ÇAVUŞ KÖYÜ DERNEĞİ, ARGUVANLI DEMOKRATİK KİTLE ÖRĞÜTLERİNİ KAHVALTIDA BULUŞTURDU


26 Şubat 2012 Pazar günü saat 9.30 da İçerenköy’de bulunan Reyvan restaurant’ta Çavuş derneği Arguvanlı Demokratik Kitle Örgütlerini kahvaltıda buluşturdu. Kahvaltıda Çavuş Başkanı Abbas Genç yaptığı konuşmada; Vakıf başkanını, Dernek başkanlarını ve yöneticilerini görmekten mutluluk duyduklarını, davetlerine geldikleri için herkese teşekkür ettikten sonra 25 Mart’ta  Çavuşlu Ozan Ekberinin (Ali Ekber Gülbaş) 50. Sanat yılı için düzenlenecek türkü şöleninden bahsederek tüm türkü dostlarını bu etkinlikte görmek istediklerini ve özellikle Ozan Ekberinin yanında olmamızın önemini belirttikten sonra Vakıf Başkanımız Mehmet Kızıldaş’a mikrofonu verdi.
Vakıf Başkanımız, Çavuş Köyü Derneği Başkanı ve Yönetim Kuruluna bu davetleri için teşekkür ettikten sonra  Türk Halk Müziğine çok önemli eserler kazandıran Ozan  Ekberi’nin 50. Sanat yılı için düzenleyecekleri bu şölen için kendilerini tebrik etti. Topluma Mal olmuş üretken İnsanlarımıza hayatta iken gerekli değerin verilmesinin çok önemli olduğunu ve Arguvanlıların bu anlamda topluma örnek olduklarını belirterek Arguvanlı sivil toplum örgütlerinin ellerinden gelen desteği vereceklerine olan inancını belirttikten sonra başarılar diledi.

Çavuş köyü dernek başkanı Abbas Genç'in konuşması

Vakıf Başkanımız Mehmet Kızıldaş'ın konuşması

Previous ÇAVUŞ KÖY DERNEGİ VE HACI BEKTAŞ VELİ ANADOLU KÜLTÜR VAKFI LOKMALARI YAPILDI

Vakıf Merkezi

Bilgilendirme

Bu site aracılığı ile toplanan tüm bilgiler KVKK kanunu ve ilişkili mevzuatlara uygun şekilde depolanmakta ve işlenmektedir. Bilgilendirme metnini incelemek için lütfen aşağıda yer alan butonu tıklayınız.

Coyright 2023 Rize Web Tasarımı. All rights reserved.