MİLLETVEKİLLERİNDEN VAKFIMIZA ZİYARET

 

 
 
 
 
 
 

 
19.01.2012 Perşembe günü akşamı Malatya milletvekili Veli Ağbaba, İstanbul Milletvekili Kadir Öğüt, Arguvan Belediye Başkanı Hüseyin Taştan, İstanbul Belediyesi Meclis Başkan Vekili Fahrettin Kayhan, İstanbul Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin Kızıldaş Vakfımızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu ve Dernek Başkanları ile sohbet toplantısına katıldılar.
Vakıf Başkanımız Mehmet Kızıldaş yaptığı konuşma ile Milletvekili Veli Ağbaba’nın  gerek yöremizde, gerekse diğer bölgelerde kitlesel eylemlerde ve ziyaretlerde sürekli halkla beraber olmasından duyulan memnuniyeti dile getirerek Vakfımızda kendilerini ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirtti.
Söz alan Milletvekili Kadir Öğüt, şimdiye kadar vakfımızı ziyaret etmediği için eksiklikleri olduğunu belirtip, bundan sonra daha çok bizlerle beraber olacağını belirttikten sonra Veli Ağbabanın yaptığı başarılı çalışmalardan bahsetti.
Daha sonra söz alan Milletvekili Veli Ağbaba, seçim döneminde gösterdikleri destekten dolayı Arguvanlılara teşekkür etti. Arguvanlıların gerçekleştirdikleri Türkü Festivali ile çok önemli bir iş yaptıklarını ve bu festivalin, yörenin tanıtılmasında önemli fırsat yarattığını belirtti.
Arguvan Belediye Başkanımız Hüseyin Taştan, Arguvan Vakfının kendi evi gibi olduğunu, burada Milletvekilleri ile beraber olmaktan memnuniyet duyduğunu belirterek Veli Ağbabanın Malatyadaki başarılı çalışmalarından bahsederek, yöremizin sorunlarını dile getirirkengösterdiği ilgiye teşekkür ederek desteklerinin devam etmesini istediklerini belirtti.
İst. Meclis Başkanvekili Fahrettin Kayhan, İstanbul bld. meclisindeki çalışmalarından bilgiler vererek, toplumdan daha çok destek beklediklerini belirtti.
Değerli Siyasilerimize, Arguvan Bld. Başkanımız Hüseyin Taştan’a ve Dernek Başkanlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz.

 
 
 
 
 
 

Previous “HRANT'IN ARKADAŞLARI'NIN DESTEĞİMİZE İHTİYACI VAR

Vakıf Merkezi

Bilgilendirme

Bu site aracılığı ile toplanan tüm bilgiler KVKK kanunu ve ilişkili mevzuatlara uygun şekilde depolanmakta ve işlenmektedir. Bilgilendirme metnini incelemek için lütfen aşağıda yer alan butonu tıklayınız.

Coyright 2023 Rize Web Tasarımı. All rights reserved.