YÖREMİZ DERNEK BAŞKANLARI İLE KAHVALTILI TOPLANTI YAPILDI


 
 
 
 
 
 

Vakfımızın 18 Aralık 2011 Pazar günü, yöremiz Dernek başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin geniş katılımı ile düzenlediği kahvaltılı toplantısı yapıldı. Dernek başkanlarımız, yönetim kurulu üyeleri ve eşlerinin katılımıyla samimi bir ortamda kahvaltımızı yaparken dostça sohbetler başladı. Vakıf başkanımız Mehmet Kızıldaş yaptığı konuşmada; dernek yönetimlerinin yapılan bütün
etkinliklerde vakfımızın yanında yer almalarında ve geniş katılımda bulunmalarından dolayı teşekkür etti. Daha sonra söz alan Dernek başkanları  Vakfımız ile beraber hareket etmekten duydukları memnuniyeti ifade ederek, bundan sonra’da Vakfımızla birlikte olmaya devam edeceklerini belirttiler. Arguvan Vakfının başarılı etkinliklerinden ve toplumumuzda sahip olduğu büyük destekten dolayı gurur duyduklarını ifade eden konuklarımız Vakıf yönetimine teşekkür ettiler. Katılımda bulunan tüm dernek başkanlarına, yönetim kurulu üyelerine, eşlerine ve konuklarımıza teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.


 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Previous 19 KASIM 2011 TARİHİNDE DÜZENLEDİĞİMİZ GECEMİZ ATAŞEHİR GÜNDEM GAZETESİNDE YAYINLANDI

Vakıf Merkezi

Bilgilendirme

Bu site aracılığı ile toplanan tüm bilgiler KVKK kanunu ve ilişkili mevzuatlara uygun şekilde depolanmakta ve işlenmektedir. Bilgilendirme metnini incelemek için lütfen aşağıda yer alan butonu tıklayınız.

Coyright 2023 Rize Web Tasarımı. All rights reserved.