VAKFIMIZ'DAN BURS ALAN, İSTANBUL'DA EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİLER İLE TOPLANTI YAPILDIVakfımızın ana amaçlarından biri olan, Üniversitelerde lisans ve lisansüstü eğitim alan Arguvanlı, başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilere burs vermeye devam ediyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Arguvanlı ve Arguvanlı olmayan eğitim gönüllüleri artan bir şekilde eğitime katkı sunmaya devam ediyorlar. İş adamları, Doktorlar, Memurlar, Emekliler bütçelerinin elverdiği ölçüde öğrencileri okutmak için bağış sunarken bizler de bu bursları hakedenlere ulaştırmak için buyuk titizlikle (burs komisyonumuzun seçtiği öğrencilere) çalışıyoruz. Bu bağlamda bursiyerlerimizin de gönüllülerimizin dar bütçelerinden ayırdığı bu paraları haketmek için eğitim aldıkları alanlarda başarılı olmaları ve ihtiyacı olan öğrencilere kendilerinin de burs vermelerini temenni ediyoruz.
Bu yıl eğitim gönüllüsü insanlarımız sayesinde burs verdiğimiz öğrenci sayısı 110’a ulaştı. Geçen yıl başlattığımız; İstanbulda okuyan bursiyerlere burslarının Vakıf Merkezinde, elden ödenmesi uygulaması doğrultusunda 03.12.2011 Cumartesi günü yapılan toplantıda bursiyerlerimiz  Vakıf yönetimi ile tanıştı(yeni olanlar). Yapılan sohbetlerin ardından iki aylık bursları ödendi.

Previous DOYDUM KÖYÜ DERNEĞİ GELENEKSEL GECESİ 17 ARALIKTA

Vakıf Merkezi

Bilgilendirme

Bu site aracılığı ile toplanan tüm bilgiler KVKK kanunu ve ilişkili mevzuatlara uygun şekilde depolanmakta ve işlenmektedir. Bilgilendirme metnini incelemek için lütfen aşağıda yer alan butonu tıklayınız.

Coyright 2023 Rize Web Tasarımı. All rights reserved.