ARGUVAN BELEDİYE BAŞKANININ AÇIKLAMASI

Son günlerde, sanal ortamdan festivalle ilgili olumsuz beyanları üzüntü ile izliyorum. Yapılan olumsuz ve gerçek dışı duyuruların festivale zarar vermekten ve festival komitesinin çalışma şevkini kırmaktan öte bir anlam ifade etmemektedir.
            Şurası çok iyi bilinmelidir ki, Arguvan Türkü Festivali kimsenin özel mülkiyeti değildir. Bu festivalin kurumsal anlamda, sahibi ve sorumlusu Arguvan Belediyesidir. Bu konunun mutlaka doğru algılanması gerekir.
            Arguvan Belediyesi, festivalin sorumlu sahibi olarak her zaman eleştirilere ve önerilere açık olmuştur. Eleştiri ve önerilerin önceden sanal ortam yerine bizimle paylaşılmasında son derece yarar var aksi halde “tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmaz” olur.
            Arguvan Belediye Başkanı olarak herkese ve her kuruma kapılarımı sonuna kadar açık tutuyorum ve yine herkese bir telefon kadar yakın olduğumu belirtmek isterim.
            Bu sorumluluğu, duyarlılığı herkesten, her kurumdan umuyor ve bekliyorum.
 
Hüseyin TAŞTAN
Belediye Başkanı

Previous ÖZGÜR RADYONUN BAŞKANIMIZ İLE RÖPORTAJI

Vakıf Merkezi

Bilgilendirme

Bu site aracılığı ile toplanan tüm bilgiler KVKK kanunu ve ilişkili mevzuatlara uygun şekilde depolanmakta ve işlenmektedir. Bilgilendirme metnini incelemek için lütfen aşağıda yer alan butonu tıklayınız.

Coyright 2023 Rize Web Tasarımı. All rights reserved.