ETKİNLİK

DOSTLUK VE DAYANIŞMA GECEMİZİN ARDINDAN

19 Kasım 2011 Cumartesi akşamı yaptığımız geceyi Arguvanlıların ve Arguvan gönül dostlarının yoğun katılımıyla gerçekleştirdik.

Gecemizin asıl amacı olan eğitime katkı sunmada Arguvanlılar ve Arguvanlı olmayan dostlarımız ne kadar özverili olduklarını birkez daha gösterdiler. Geleceğimiz olan gençlerin daha iyi şartlarda eğitim hayatlarına devam edebilmeleri için katkı sunma erdemliliğini gösteren ve gecemize katılan değerli dostlarımıza birkez daha teşekkür ediyoruz.
 

DEVAMI

YENİ BİR SİTE

Değerli hemşehrilerimiz;

Şimdiye kadar kullandığımız internet sitemizde bilgilerimizin dağınık olması, kolay ulaşılamaması ve istediğimiz videoları, resimleri ve bilgileri sizlere aktaramamanın eksikliğini uzun süredir hissediyorduk. Aynı zamanda hosting maliyeti de oldukça yüksek idi

DEVAMI

DOSTLUK VE DAYANIŞMA GECEMİZİ 19 KASIM 2011 CUMARTESİ GÜNÜ YAPIYORUZ

 Bu yılki ”DOSTLUK VE DAYANIŞMA GECESİ”19 Kasım 2011 Cumartesi günü saat 20.00 da  Ümraniyede bulunan salon Princess de yapılacaktır.

DEVAMI

Previous TÜRKÜLERİMİZ

Vakıf Merkezi

Bilgilendirme

Bu site aracılığı ile toplanan tüm bilgiler KVKK kanunu ve ilişkili mevzuatlara uygun şekilde depolanmakta ve işlenmektedir. Bilgilendirme metnini incelemek için lütfen aşağıda yer alan butonu tıklayınız.

Coyright 2023 Rize Web Tasarımı. All rights reserved.