T e ş e k k ü r l e r

18 Kasım 2017 Cumartesi günü Geleneksel “Dostluk ve Dayanışma Gecemiz” i Arguvan’lı dostlarımız ve konuklarımız’ın yüksek coşkulu katılımı ile gerçekleştirdik. Amacımız olan “Eğitime Katkı” ya ilişkin desteğin her yıl olduğu gibi bu yılda, Arguvan dostların ve konuklarımızın katkıları ile amacına ulaştığını gördük.

İmkanları dahilinde desteğini esirgemeyen tüm katılımcılara teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz.

Özel olarak gecemize gelen Milletvekillerimize, Arguvan Belediye Başkanımıza, diğer Belediye Başkan yardımcılarına, daire başkanlarına, Siyasi Parti temsilcilerine, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcilerine, tüm kazanımlarımızın başarılarımızın ortağı olan Arguvan Köy(Mahalle) Dernekleri yönetimlerine, Arguvanli Ozanlarımız adına şiir okuyan Ozanımız Ekberi Gülbaş ‘a ve diğer katılımcı sanatçılarımıza ayrı ayrı teşekkürler.

Sesimizin , etkinliklerimizin kamu oyu tarafından bilinmesine destek olan basın yayın kuruluşlarına,özellikle Yön Radyo ve BirGÜN Gazetesi yönetimine ve temsilcilerine , Kayhan Matbaa’ya ,sunucumuz Funda Salman’ a teşekkür ederiz.

Vakıf Yönetim Kurulu arkadaşlarımızın her bir önceki yıldan daha etkin bir gece yapmamız için gösterdikleri üstün gayretler, katılımcıların takdirini almıştır. Onlara çok çok teşekkürler.
Gecemizde aramızda olamayan ancak mesajları ve çelenk göndererek katılım sağlayan tüm Kurum, Kuruluş ve bireylere ayrı ayrı teşekkürler.

Hasan ADIN

ARGUVAN ve KÖYLERİ EĞİTİM KÜLTÜR VAKFI BAŞKANI

Genel